Szczegółowe Informację:

  1. Jak zamówić towar

  2. Dostawa towar

  3. Workowanie

  4. Odsiewanie i kontrola jakości towaru

  5. Drewno informacje

  6. Zwrot towaru

JAK

ZAMAWIAMY

TOWAR ?

W celu zamówienia towaru lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny na jeden z numerów podanych w zakładce "Kontakt" lub przyjazd do jednego z naszych składów.

Adres:

Wymysłówka 37

24-200 Bełżyce 

Tel: 733-344-277

Tel: 607-982-314

Waga tel: 81-516-25-10

Zapraszamy !

NAJTAŃSZA DOSTAWA

NA TERENIE CAŁEGO

WOJ. LUBELSKIEGO

Dostawa Węgla i Pelletu 

-Dostawa do 10 km od składu w Wymysłówce zawsze gratis !

-Dostawa towaru gratis przy zamówieniu powyżej 2 tony oraz odległości do 25 km w jedną stronę licząc od najbliższego składu Wymysłówce. Jeśli liczba kilometrów przekracza 25 liczona indywidualnie.

- Dostawa przy zamówieniach mniejszych niż 2 tony i odległości większej niż 10 km dodatkowo płatna liczona indywidualnie. 

- Dostawy dalekie powyżej 50 km liczone indywidualnie z uwzględnieniem niższej stawki dojazdowej.

Dostawa Drzewa

-Dostawa towaru gratis przy zamówieniu powyżej 4 mp drzewa oraz odległości do 25 km w jedną stronę licząc od najbliższego składu w Wymysłówce. Jeśli liczba kilometrów przekracza 25 dopłata naliczana indywidualnie.

 

Jakimi Autami Dysponujemy

Obecnie towar dowozimy zależnie od ilości i zaleceń klienta:

- Iveco Dally wyposażone w wywrot tylni o ładowności max 4 tony.

- Ford Transit wyposażone w wywrot tylni o ładowności max 3 tony.
- Iveco Dally plandeka o ładowności do 3 ton.

Dowozimy również transportem TIR-owym.

CAŁY ASORTYMENT DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W WORKACH

PO 25 KG DOPŁATA JEDYNIE

Z uwagi na maksymalny komfort i wymagania klientów, oferujemy workowanie węgla, grysu w worki foliowe i jutowe. Każdy worek zawiera 25 kg odsianego i pozbawionego miału węglowego. Worek jest ważony a następnie szyty zszywarką elektroniczną. Worki układamy na paletach w  ilości 40 szt (1 tona). Prowadzimy sprzedaż pojedynczą oraz pełno paletową. W cenie workowania wlicza się rozładunek u klienta w najbliższe miejsce obok auta dostawczego. 

CENA WORKOWANIA TO JEDYNIE 40 zł tona. 

Odsiewanie i Kontrola Jakości Węgla

          W celu maksymalnej dbałości o zadowolenie naszych klientów każdy asortyment węgla trafiający do klientów przed załadunkiem przechodzi proces, na ktury składa się:

- oczyszczenie skrzyni dostawczej pojazdu z pozostałości poprzednich dostaw

- odsianie węgla z miału do wymiaru 20 mm.

- staranny i delikatny załadunek zapobiegający miałowaniu się węgla podczas sypania na skrzynie dostawczą auta.

-dokładne zważenie auta oraz zapisanie wagi auta przed i po załadunku w celu łatwego sprawdzenia przez klita.

         Zapewniamy ze dowożony przez nas węgiel będzie czysty bez miału węglowego nie zawierający kamieni o deklarowanej przez kopalnie wielkości bryłek węgla.

Drewno kominkowe i opałowe oferowane dla naszych klientów pochodzi z legalnej wycinki lasów, ponadto nasza firma przeznacza 1% ze sprzedaży rocznej drewna opałowego, kominkowego i pelletu na zasadzanie nowych drzew w gminie Bełżyce.

Drzewo oferowane przez nasze składy jest ścinane, cięta potem rąbane.
         Drewno Łupane - pocięte następnie połupane maszynowo na kawałki o długości 25-30 cm, łupane na 2 lub 4 razy zależnie od grubości bazowego okrąglaka. Drewno przechowywane na świeżym powietrzu porąbane i hałdowane. Składowanie drewna połupanego na hałdzie przyśpiesza proces schnięcia drewna. Drewno po zamówieniu przez klienta ładowane ładowarką kołową luzem na auto wyposażone w wywrot tylni.

         Drewno rozpałka i ścinki desek - w ofercie firmy pojawiło się też drobne drewno pochodzące z procesu cięcia cienkich desek na 20-30 cm kawałki, wy-sezonowane i starannie układane na paletach idealnie nadaje się na szybką rozpałkę.

Zwroty towarówkażdy nasz klient jeśli nie jest zadowolony z otrzymanego przez nas opału czy ma potwierdzone wątpliwości w stosunku do jakości możne w ciągu 30 dni bezpłatnie złości i wymienić asortyment na inny. W sytuacji zamiany asortymentu klient płaci lub otrzymuje różnice wynikająca z ceny opału.

Po upływie 30 dni od daty zakupu reklamacja nie będzie uznana.